HELYI ÁLLÁSHIRDETÉSEK

A helyi álláshirdetéseket a Keceli Hírekben, a képújságon és a honlapon díjmentesen tesszük közzé! Az állásokról érdeklődni a hirdetésekben szereplő elérhetőségeken lehet.

Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskőrösi Járási Hivatala Foglalkoztatási Osztály
ÁLLÁSHIRDETÉSEI

Cím:
Kiskőrös, Kossuth L. u. 40.
Telefon: 78/795-044 Fax: 78/311-181

Ügyfélfogadási idő:
Hétfő: 8-16
Kedd: 8-12
Szerda: 8-16
Csütörtök: 8-16
Péntek: nincs ügyfélfogadás

Frissítve: 2019. 04. 05.

1 fő villanyszerelő (7524) Soltvadkert
1 fő egyéb egyszerű építőipari foglalkozású (9329) Kecel
1 fő burkoló (7534) Kecel
1 fő minőségi ellenőr hegesztési területre (3135) Kecel
1 fő borász (7115) Kiskőrös
1 fő egyéb m.n.s. irodai, ügyviteli foglalkozás (4190) Kaskantyú
1 fő kézbesítő (4135) Császártöltés
1 fő terápiás munkatárs (3511) Kaskantyú
1 fő szociális munkatárs (3511) Kaskantyú
1 fő hűtőházi csoportvezető (1321) Kiskőrös
1 fő egyszerű ipari foglalkozás (9310) Soltvadkert
1 fő értékesítő asszisztens (3612) Kiskőrös
1 fő értékesítő-pénzügyi termékek (3612) Kiskőrös
1 fő recepciós angol nyelvtudással (4222) Kiskőrös
1+1 fő tehergépkocsi-vezető C kat. (8417) Soltvadkert, Kiskőrös
1-1 fő kőműves (7511) Kiskőrös, Kecel
1 fő gondozó (3513) Kaskantyú
1 fő ápoló (3311) Kaskantyú
1 fő laboratóriumi  asszisztens  (borászat) (3135) Kiskőrös
1 fő építésvezető (1313) Kiskőrös
1 fő ápoló (2231) Kiskőrös
1 fő piaci, utcai árus (5115) Kecel
1 fő hegesztő, lángvágó (7325) Soltvadkert
1 fő traktorvezető (8421) Kiskőrös
1 fő személygépkocsi vezető (8416) Kiskőrös
1-1 fő segédmunkás (9239) Soltvadkert, Soltvadkert
1 fő pultos (5133) Kiskőrös
1 fő borászati pincemunkás (7115) Kiskőrös
1 fő gépjármű és motorkarbantartó, javító (7331) Kecel
3 fő intézmény takarító és kisegítő (9112) Kiskőrös
1+1+1 fő konyhai kisegítő (9236) Kiskőrös, Kaskantyú, Akasztó
1-1 fő általános irodai adminisztrátor (4112) Kecel; Kaskantyú
1 fő szakács (5134) Kaskantyú

Szabó, varró   Dunaújváros
Útépítőgép-kezelő   Vasvár
Költségvetési ügyintéző   Kőszeg
Pék   Marcaltő
Kőműves,, burkoló, ács, építőipari segédmunkás Kecskemét
Minőségbiztosítási mérnök  Bp
Mechanikaigép- összeszerelő, mg gép karbantartó Csabacsűd
Tetőfedő, ács, bádogos  Sárvár
Szoftverfejlesztő; Gépészmérnök    Kiskunhalas
Biológus    Szeged
Esztergályos; Hegesztő; Karbantartó elektroműszerész; Géplakatos; Szerelőmunkás; Gépbeállító;
                  Minőségirányítási mérnök      Orosháza
Lovász    Ráckeve
Kamionsofőr   Budapest
Profilhúzó   Nagykanizsa
Csecsemő- és gyermekgondozó, ápoló, szakápoló, műtős szakasszisztens, szülészmő   Szeged
Burkoló   Budapest
Gyártósori gépkezelő, gépszerelő, általános karbantartó   Rácalmás

Egyéb helyi állások:

A Matécsa Kft. növekvő feladatainak ellátásához
munkatársat keres
logisztikai-termelési támogató
pozíció betöltésére

Feladatok:
o    a termelési, logisztikai, készletgazdálkodási vezetők munkájának támogatása
o    nyilvántartások vezetése, fenti vezetők távollétében helyettesítés

Elvárások:
•    Középfokú végzettség (érettségi)
•    Számítógépes ismeretek: word, excel,
•    Angol nyelv használata szóban és írásban előny de nem feltétel
•    Megbízható, önálló felelősségteljes munkavégzés
•    Előnyt jelent a gépészeti és informatikai irányultság, jó szervezőképesség

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem
•    Munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastruktúra
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Munkavégzés helye: Kecel

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését , várjuk jelentkezését (fényképes önéletrajz) a következő címen:

2019. március 26.

Munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókba:
- asztalos
- betanított munkás
- hőszigetelt üveggyártó

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érdeklődni:
Dobosi-Fenster Kft. - Dobosi Gábor

Tel.: 06 30 4 158 159

2019. április 5.

Elektronikus ügyintézés

Kecel Városi TV

TV műsor

Keceli programajánló

ÁLLÁS KERES-KÍNÁL

Vidéki programajánló

Facebook ajánlók

Ki olvas minket

Oldalainkat 72 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

2014.07.26-tól

Jogi nyilatkozat

GDPR - Adatvédelmi tájékoztató