Április 13-án, a Városi Könyvtár és Művelődési Házban került megrendezésre a Magyar Költészet Napja alkalmából rendezett városi ünnepség. Kecel Város Önkormányzata közel 20 éve hirdeti meg riport-, vers- és rajzpályázatát a város gyermekei, fiataljai részére, melynek eredményhirdetésére is a rendezvényen került sor.

(Galériánkat a képre kattintva megtekintheti.)

Eredmények:

Rajzpályázat / óvodások

I. helyezettek:
Hugyi Zétény kiscsoportos, Flaisz Iringó középső csoportos, Csikós Boglárka nagycsoportos
II. helyezettek:
Tóth Kristóf kiscsoportos, Balázs Adrián középső csoportos, Dubai Barbara nagycsoportos
III. helyezettek:
Dobi Réka kiscsoportos, Tóth Ádám középső csoportos, Bán Regina Anna nagycsoportos
Különdíjasok:
Mihály Edmond Andor nagycsoportos, Balogh Blanka, Kollár Vanessza nagycsoportos, Piukovics Eszter nagycsoportos

Rajzpályázat / iskolások

I. helyezettek:
Tóth Tamara Alexa 2. c, Simon Balázs 3. c, Szabó Luca 4. a, Galántai Benedek 5. a, Rideg Veronika 6. a, Bielik Dávid 7. d, Kovács Viktor 8. a
II. helyezettek:
Antóni Hanna 1. a, Gibert Janka 2. a, Téglás Anna 3. b, Jánosi Ferenc Timóteus 4. b, Szabadi Bálint 5. c, Gubik Bence 6. a, Jakab Tímea 7. d, Tóth Kornél 8. a
III. helyezettek:
Straub Milán 1. a, Orcsik Zsófia Klára 2. a, Orcsik Barbara 3. c, Nagy Laura 4. b, Hatvani Vanda 5. a, Sendula Kata 6. a, Farkas Vivien 7. b, Herczeg Lili 8. d
Különdíjasok:
Babucsik Barbara 2. b, Tamás Gábor 4. c, Király Lilla 6. b, Szabó Flóra 7. b, Györgye Dávid 6. c, valamint az 1. c osztály tanulói közös alkotással

Versíró pályázat

I. helyezettek:
Hatvani Vanda 5. a, Rózsa Dávid 6. c, Pásztor Tibor 7. a, Loósz Roland 8. d, Horváth Lili 3. a
II. helyezettek:
Flaisz Barbara 3. b, Turcsik Bella 7. b, Rideg Veronika 6. a, Szilágyi Gabriella 5. b, Tóth Andor 5. a
III. helyezettek:
Árvai Laura 5. a, Szabó Dominika 6. a, Farkas Máté 7. a, Jánosi Teodóra 3. a
Különdíjasok:
Suhajda Sarolt 4. b, Mucsi Anita 4. a, Velker Vivien 3. a, Szabó Flóra 7. b

Riport pályázat

I. helyezettek:
Velker Vivien 3. a, Stenczel Nikolett 7. a
II. helyezettek:
Sendula Zoé 5. a, Suhajda Botond 3. b
III. helyezettek:
Grúber Noémi 3. a, Hatvani Domán 7. b
Különdíjasok:
Velker Krisztián 5. a, Kovács Dorián 3. b