HELYI ÁLLÁSHIRDETÉSEK

A helyi álláshirdetéseket a Keceli Hírekben, a képújságon és a honlapon díjmentesen tesszük közzé! Az állásokról érdeklődni a hirdetésekben szereplő elérhetőségeken lehet.

Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskőrösi Járási Hivatala Foglalkoztatási Osztály
ÁLLÁSHIRDETÉSEI

Cím:
Kiskőrös, Kossuth L. u. 40.
Telefon: 78/795-044 Fax: 78/311-181

Ügyfélfogadási idő:
Hétfő: 8-16
Kedd: 8-12
Szerda: 8-16
Csütörtök: 8-16
Péntek: nincs ügyfélfogadás

Frissítve: 2019. 05. 17.

A BÁCS-KISKUN MEGYEI KORMÁNYHIVATAL KISKŐRÖSI JÁRÁSI HIVATALÁNAK LEGFRISSEBB ÁLLÁSAJÁNLATAI:

1 fő villanyszerelő (7524) Soltvadkert
1 fő ápoló, szakápoló (3311) Kaskantyú
1 fő szociális gondozó, szakgondozó (3513) Kaskantyú
1 fő kereskedelmi ügyintéző (3622) Kiskőrös
1 fő jövedéki ügyintéző (3651) Kiskőrös
1 fő CNC gépkezelő (7323) Kecel
1 fő hegesztő, lángvágó (7325) Kecel
1 fő útüzemeltető szakmunkás (7919) Kiskőrös
1 fő fémmegmunkáló, felületkezelő gép kezelője (8152) Kecel
1 fő egyszerű ip. fogl. targoncavezető jogosítvánnyal (9310) Kiskőrös
1 fő egyszerű ipari fogl. (kőfaragó) (9310) Kiskőrös
1 fő személygépkocsi vezető (8416) Kiskőrös
1 fő targoncavezető (8425) Kiskőrös
1 fő műanyagipari gépkezelő (8135) Soltvadkert
5 fő festő, mázoló (7535) Budapest, Pécs
5 fő szigetelő (7919) Budapest, Pécs
5 fő gipszkartonzó, stukkózó (7512) Budapest, Pécs
1 fő lakatos (7321) Budapest
1 fő szerencsejáték terminál kezelő (5129) Akasztó
1 fő gépésztechnikus (3116) Kecel
1 fő gépészmérnök (2118) Kecel
1 fő egyéb egyszerű építőipari foglalkozású (9329) Kecel
1 fő burkoló (7534) Kecel, Soltszentimre
1 fő minőségi ellenőr hegesztési területre (3135) Kecel
1 fő egyéb m.n.s. irodai, ügyviteli foglalkozás (4190) Kaskantyú
1 fő terápiás munkatárs (3511) Kaskantyú
1 fő szociális munkatárs (3511) Kaskantyú
1-1 fő tehergépkocsi-vezető C kat. (8417) Kiskőrös
1-1 fő kőműves (7511) Kecel, Soltszentimre
1 fő laboratóriumi asszisztens (borászat) (3135) Kiskőrös
1 fő ápoló (2231) Kiskőrös
1 fő traktorvezető (8421) Kiskőrös
1 fő segédmunkás (9239) Soltvadkert,
1-1 fő pultos (5133) Kiskőrös, Soltszentimre
1 fő gépjármű és motorkarbantartó, javító (7331) Kiskőrös
3 fő intézmény takarító és kisegítő (9112) Kiskőrös
1-1 fő általános irodai adminisztrátor (4112) Kaskantyú, Kiskőrös
1-1 fő szakács (5134) Kaskantyú

Szabó, varró Dunaújváros
Útépítőgép-kezelő Vasvár
Költségvetési ügyintéző Kőszeg
Pék Marcaltő
Kőműves,, burkoló, ács, építőipari segédmunkás Kecskemét
Minőségbiztosítási mérnök Bp
Mechanikaigép- összeszerelő, mg gép karbantartó Csabacsűd
Tetőfedő, ács, bádogos Sárvár
Szoftverfejlesztő; Gépészmérnök Kiskunhalas
Biológus Szeged
Esztergályos; Hegesztő; Karbantartó elektroműszerész; Géplakatos; Szerelőmunkás; Gépbeállító;
Minőségirányítási mérnök Orosháza
Lovász Ráckeve
Kamionsofőr Budapest
Profilhúzó Nagykanizsa
Csecsemő- és gyermekgondozó, ápoló, szakápoló, műtős szakasszisztens, szülészmő Szeged
Burkoló Budapest
Gyártósori gépkezelő, gépszerelő, általános karbantartó Rácalmás
Számviteli ügyintéző Budapest
Szociális gondozó, szakgondozó Ipolytölgyes
Bútorasztalos Szentgotthárd
Munka és termelésszervező Öreglak
Szobafestő Marcaltő
Részlegvezető, stratégiai beszerző,, műszakvezető Orosháza
Vegyipari gyártó, kiszerelő Érd
Tehergépkocsi-vezető, Budapest
Sertésgondozó Dévaványa
Szerkezetlakatos Dévaványa
Forgácsoló, hegesztő-lángvágó, szerkezetlakatos, géplakatos Gyomaendrőd
Tehergépkocsi-vezető Dunaújváros
Tehergépkocsi-vezető Budapest
Mezőgazd. gép kezelője Sümegcsehi
Gépészmérnök, hegesztő, lángvágó, csőszerelő Dunaújváros
Általános irodai adminisztrátor Kapuvár
Konyhai kisegítő Budapest

Egyéb helyi állások:

A Matécsa Kft. növekvő feladatainak ellátásához
munkatársat keres
logisztikai-termelési támogató
pozíció betöltésére

Feladatok:
o    a termelési, logisztikai, készletgazdálkodási vezetők munkájának támogatása
o    nyilvántartások vezetése, fenti vezetők távollétében helyettesítés

Elvárások:
•    Középfokú végzettség (érettségi)
•    Számítógépes ismeretek: word, excel,
•    Angol nyelv használata szóban és írásban előny de nem feltétel
•    Megbízható, önálló felelősségteljes munkavégzés
•    Előnyt jelent a gépészeti és informatikai irányultság, jó szervezőképesség

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem
•    Munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastruktúra
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Munkavégzés helye: Kecel

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését , várjuk jelentkezését (fényképes önéletrajz) a következő címen:

2019. március 26.

Munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókba:
- asztalos
- betanított munkás
- hőszigetelt üveggyártó

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érdeklődni:
Dobosi-Fenster Kft. - Dobosi Gábor

Tel.: 06 30 4 158 159

2019. április 5.

Elektronikus ügyintézés

Kecel Városi TV

TV műsor

Keceli programajánló

ÁLLÁS KERES-KÍNÁL

Vidéki programajánló

Facebook ajánlók

Ki olvas minket

Oldalainkat 115 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

2014.07.26-tól

Jogi nyilatkozat

GDPR - Adatvédelmi tájékoztató