HELYI ÁLLÁSHIRDETÉSEK

A helyi álláshirdetéseket a Keceli Hírekben, a képújságon és a honlapon díjmentesen tesszük közzé! Az állásokról érdeklődni a hirdetésekben szereplő elérhetőségeken lehet.

A Matécsa Kft. megbízható munkatársakat keres csomagológépkezelői munkakörbe.

Elvásárosok: precizitás, elkötelezettség, keceli lakhely

Előnyt jelent: könnyűgépkezelői vagy villanyszerelői képesítés, műszaki beállítottság

Amit kínálunk: hosszú távú együttműködés, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Kecel

Jelentkezni személyesen lehet H-P 7:00-15:30 között Vasvári Attilánál
Kecel, Vasút utca 124.
Tel: 30/475-9169

Közzétéve: 2017. 03. 14.

Mezőgazdasági munkában jártas, tapasztalattal rendelkező mezőgazdasági gépkezelőt - traktorost - keresünk azonnali kezdéssel, szőlő ültetvényben gépi munkák és szállítási feladatok ellátása.

Feladatok:
- traktor üzemeltetése, karbantartása
- anyagmozgatás
- mezőgazdasági gépi munkák ellátása
- műszakvégi feladatok ellátása.

Elvárások:
- precizitás, pontos munkavégzés
- munkatapasztalat
- megbízhatóság.

A munkavégzés helye: Imrehegy, Császártöltés, Hajós.

Fizetés megegyezés szerint. Jelentkezni lehet a 06-20/959-3962-es telefonszámon. Elsősorban a közelben lakók jelentkezését várjuk hétköznap 8-16 óráig.

Közzétéve: 2017. 03. 10.

A Matécsa Kft. megbízható munkatársakat keres RAKTÁROS munkakörbe.

Elvárások: könnyűgépkezelői képesítés, precíz munkavégzés, elkötelezettség, keceli lakhely
Előnyt jelent: műszaki beállítottság, villanyszerelői képesítés
Amit kínálunk: Hosszútávú együttműködés, béren kívüli juttatások
Kecel, Vasút utca 124. ,
Közzétéve: 2017. 02. 15.

Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskőrösi Járási Hivatala Foglalkoztatási Osztály
ÁLLÁSHIRDETÉSEI

Cím:
Kiskőrös, Kossuth L. u. 40.
Telefon: 78/795-044 Fax: 78/311-181

Ügyfélfogadási idő:
Hétfő: 8-16
Kedd: 8-12
Szerda: 8-16
Csütörtök: 8-16
Péntek: nincs ügyfélfogadás

Frissítve: 2017. 03. 24.

1 fő gépészmérnök (2118) Kecel
1 fő termelés irányító (3161) Kiskőrös
1 fő üzletkötő, területi képviselő (3624) Kiskőrös
1 fő felszolgáló (5132) Akasztó
1 fő lakatos (7321) Kecel
1 fő CNC élhajlító, gépkezelő (7323) Kiskőrös
1 fő gépjárművezető B. kat. (8417) Kiskőrös
1 fő raktáros (9223) Bócsa
1 fő nehézgépkezelő és C kat. jogosítvány szükséges (9239) Izsák
1 fő építésvezető (1313) Kiskőrös
1 fő építési művezető (3213) Kiskőrös
5 fő küldemény feldolgozó (4135) Kiskőrös
1 fő bolti eladó telefon szaküzletbe (5113) Kiskőrös
1 fő víz, gáz, fűtésszerelő (7521) Soltvadkert
1 fő targoncavezető (8425) Kiskőrös
1 fő gépésztechnikus (3116) Kiskőrös
1 fő adminisztrátor - borászati ügyintézés (4112) Kiskőrös
1 fő irodai adminisztrátor-német nyelvtudás szükséges (4112) Kecel
1 fő postai szolgáltató, kézbesítő, válogató (4135) Fülöpszállás
1 fő alkatrész előkészítő (7322) Kiskőrös
1 fő tetőfedő- ács vagy bádogos (7532) Soltvadkert
1 fő takarító (négy órás) (9112) Kiskőrös
1 fő autómosó és gumiszerelő (9114) Bócsa
1 fő munkafelvevő autószerelő műhelybe (3139) Kiskőrös
1 fő adminisztrátor (4112) Megváltozott munkaképességű személyek számára!! Kiskőrös
1 fő asztalos (7223) Izsák
1 fő biztonságtechnikai szerelő (7342) Kiskőrös
2 fő gipszkartonozó (7512) Kiskőrös
2 fő ács (7513) Kiskőrös
2 fő vasbetonszerelő (7515) Kiskőrös
2 fő burkoló (7534) Kiskőrös
1 fő konfekcionáló gépkezelő (8135) Tázlár
2 fő festő, mázoló (7535) Kiskőrös
1 fő termelési kontroll asszisztens (4112) Kiskőrös
1 fő fodrász (5211) Kiskőrös
1 fő kertészeti szakmunkás (6113) Tabdi
2 fő csiszoló (7324) Kiskőrös
2 fő folyamat ellenőr (7325) Kiskőrös
2 fő robot hegesztő (7325) Kiskőrös
2 fő üzemi lakatos-hegesztő (7325) Kiskőrös
2 fő épületszigetelő (7531) Kecel
2 fő festő (7535) Kiskőrös
2 fő CNC gépkezelő (8152) Kiskőrös
1 fő műanyag termék összeszerelés és csomagolás (8219) Soltvadkert
2 fő szerelő (8219) Kiskőrös
1 fő tehergépkocsi-vezető (belföld) C,E, GKI (8417) Akasztó
2 fő targoncavezető (8425) Tabdi
1 fő takarító (9119) Kiskőrös
2 fő mésztöltő (9223) Bócsa
2 fő rakodómunkás-targoncavezetői jogosítvánnyal (9223) Kiskőrös
2 fő raktáros-targoncavezetői jogosítvánnyal (9223) Kiskőrös
2 fő festő-kisegítő (9310) Kiskőrös
1-2 fő építőipari segédmunkás (9329) Bócsa; Kiskőrös
10 fő mezőgazdasági segédmunkás (9331) Tabdi
1 fő betanított kertészeti munkás fóliába (6113) Kiskőrös
1 fő traktoros (8421) Kiskőrös
2 -2 -2 fő kőműves (7511) Kiskőrös; Bócsa
1 fő borászati pincemunkás (7115) Kiskőrös
1 fő pincemunkás (7115) Csengőd
1 fő marketing ügyintéző (3632) Kiskőrös
1 fő termékfelelős (2910) Kiskőrös
1 fő traktorvezető és karbantartó (8421) Kiskőrös
1 -1 fő pultos (5133) Kecel, Kiskőrös

Varrónő Dunaújváros
Humánpolitikai szervező Kecskemét
Call-center Szombathely
Nemzetközi gépjárművezető Budapest
Vámügyintéző Dunaújváros
Motorkerékpár szerelő; Alkatrész értékesítő, eladó Szombathely
Operátor Dunavarsány
Bolti eladó; Árukiadó; Gépkocsivezető Oroszlány
Hűtő és klímaberendezés szerelő, karbantartó Nagytarcsa
Egyéb termék összeszerelő Pápa
Logisztikai folyamat koordinátor; Gyártósori operátor Kecskemét
Karbantartó villanyszerelő Budapest
Villanyszerelő; Földmunkagép kezelő; Segédmunkás; Tartószerkezet építő Budapest
Építészmérnök Tata
Kotró- rakodógép kezelő Mosonmagyaróvár
Gépkezelő Rácalmás
Szakács ; Konyhai kisegítő Tiszakécske
Fegyveres biztonsági őr Kelebia
Képzési tanácsadó Zalaegerszeg
Konyhai kisegítő; Pincér; Főzőasszony; Szakács Gyenesdiás
Területi képviselő, üzletkötő Újszentiván

Kecel Városi TV

ÁLLÁS KERES-KÍNÁL

Aktuális

Keceli programajánló

Vidéki programajánló

Facebook ajánlók

Ki olvas minket

Oldalainkat 199 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

2014.07.26-tól

Jogi nyilatkozat