HELYI ÁLLÁSHIRDETÉSEK

A helyi álláshirdetéseket a Keceli Hírekben, a képújságon és a honlapon díjmentesen tesszük közzé! Az állásokról érdeklődni a hirdetésekben szereplő elérhetőségeken lehet.

Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskőrösi Járási Hivatala Foglalkoztatási Osztály
ÁLLÁSHIRDETÉSEI

Cím:
Kiskőrös, Kossuth L. u. 40.
Telefon: 78/795-044 Fax: 78/311-181

Ügyfélfogadási idő:
Hétfő: 8-16
Kedd: 8-12
Szerda: 8-16
Csütörtök: 8-16
Péntek: nincs ügyfélfogadás

Frissítve: 2019. 01. 18.

A BÁCS-KISKUN MEGYEI KORMÁNYHIVATAL JÁRÁSI HIVATALÁNAK LEGFRISEBB ÁLLÁSAJÁNLATAI:

3 fő ügyviteli alkalmazott (4190) Kaskantyú, Kiskőrös
1 fő aszfaltozó és útépítő (7919) Kiskőrös
1 fő egyéb, máshova nem sor. irodai, ügyviteli fogl. (4190) Kaskantyú
1 fő gépjármű és motorkarbantartó, javító (7331) Kiskőrös, Kecel
1 fő szobafestő (7535) Soltvadkert
1 fő intézmény takarító és kisegítő (9112) Kiskőrös
1 fő rakodómunkás (9223) Kecel
1 fő főkönyvelő (1411) Kiskőrös
1 fő ápoló, szakápoló (3311) Kaskantyú
1 fő szociális gondozó, szakgondozó (3513) Kaskantyú
1 fő szociális segítő, terápiás munkatárs (3511) Kaskantyú
1-1 fő konyhai kisegítő (9236) Kaskantyú, Kiskőrös
1 fő minőségellenőr (3135) Kecel
1 fő személygépkocsi-vezető (8416) Kiskőrös
1 fő egyszerű mezőgazdasági foglalkozású (9331) Kiskőrös
1-1 fő bolti eladó (5113) Soltvadkert, Kecel
1 fő fodrász (5211) Soltvadkert
1 fő kozmetikus (5212) Soltvadkert
1 fő manikűrös, pedikűrös (5213) Soltvadkert
1 fő kőműves, burkoló, szobafestő (7511) Soltvadkert
1-1 fő általános irodai adminisztrátor (4112) Kiskőrös
1-1 fő pincér (5132) Soltvadkert, Kiskőrös
1-1-1 fő szakács (5134) Kiskőrös, Soltvadkert, Császártöltés

Középiskolai tanár   Kőszeg
Kereskedelmi ügyintéző   Gyomaendrőd
Karbantartó, gépkezelő   Rácalmás
Lakatos, bádogos, hegesztő, segédmunkás   Nagykovácsi
Géplakatos, szerkezetlakatos, hegesztő lángvágó, forgácsoló   Gyomaendrőd
Tehergépkocsi-vezető(nemzetközi)   Budapest
Tehergépkocsi-vezető   Szeged
Műszaki rajzoló   Gyomaendrőd
Műszaki rajzoló   Szentgotthárd
Call-center operátor   Szombathely
Betanított munkás, eladó, sofőr, rakodó, éjszakai árufeltöltő, virágkötő, koszorúkötő   Sopron
Darukezelő-gépkocsivezető   Szeged
Szülésznő, műtős szakasszisztens, ápoló, szakápoló   Szeged
Piackutató, reklám- és marketingtev. terv., szervező   Szeged

EGYÉB HELYI ÁLLÁSOK:

A Matécsa Kft. növekvő feladatainak ellátásához munkatársat keres logisztikai munkatárs pozíció betöltésére

Feladatok:
o    külföldi partnerekkel való kapcsolattartás és dokumentumok kezelése export-import területen
o    a termelés koordinálásában és munkaszervezésben való részvétel
o    gyártással, logisztikával kapcsolatos egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
•    Középfokú végzettség (érettségi)
•    Számítógépes ismeretek: word, excel,
•    Feltétel az angol nyelv használata szóban és írásban
•    Megbízható, önálló felelősségteljes munkavégzés
•    Előnyt jelent a gépészeti és informatikai irányultság, jó szervezőképesség

Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem
•    Munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastruktúra
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Munkavégzés helye: Kecel

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését , várjuk jelentkezését (fényképes önéletrajz) a következő címen:

2018. december 22.

Kecel Város Önkormányzata álláslehetőséget hirdet asztalos és mezőgazdasági gépszerelő munkakörre.

Jelentkezni a 06/70 683-20-30-as telefonszámon lehet.
2019. január 9.

Munkatársakat keresünk:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- asztalos
- betanított munkás
- hőszigetelt üveggyártó

Dobosi-Fenster Kft. - Dobosi Gábor

Tel.: 06 30 4 158 159

Kecel Postahivatal felvételt hirdet postahelyi ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörbe, 4 órás munkaidőben.

Jelentkezni személyesen lehet a postavezetőnél önéletrajzzal munkanapokon 8.00 és 16.00 óra között.

A Matécsa Kft. munkatársakat keres raktáros munkakörbe azonnali kezdéssel.

Elvárások: anyagmozgató-gépkezelői képesítés, pontos és precíz munkavégzés.

Előnyt jelent hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk: hosszú távú együttműködés, versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Kecel

Jelentkezni személyesen lehet H-P 7:00-15:30 között Vasvári Attilánál: Kecel, Vasút utca 124.

Tel: 30/475-9169

2019. január 17.

Elektronikus ügyintézés

Kecel Városi TV

TV műsor

Keceli programajánló

ÁLLÁS KERES-KÍNÁL

Vidéki programajánló

Facebook ajánlók

Ki olvas minket

Oldalainkat 53 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

2014.07.26-tól

Jogi nyilatkozat